Blogs RSS

Mīlestības diena un kartītes dāvanā

Kā jau katru gadu, pēc lielajām Ziemassvētku un Jaungada svinībām, pirmie svētki Jaunajā gadā ir Valentīna diena. Nekādus bla-bla-bla nerakstīšu, kā tas forši vai neforši - svinēt mīlestību vienreiz gadā, gana daudz par to ir runāts. Bet ko es vēlos teikt?

TurpinātNo nevarīgiem kāpuriņiem līdz gandrīz skrienošiem cilvēciņiem

Vispirms vēlos paust savu sajūsmu un prieku par šīm kartītēm - ļoti skaists darbiņš! :)Mazulīši gada laikā piedzīvo tik milzīgu attīstības lēcienu - no nevarīgiem kāpuriņiem līdz gandrīz skrienošiem cilvēciņiem! Arī atmiņa mēdz gaist, tāpēc ir tik jauki, ka ir šāda iemūžināta piemiņa! Lai pieaugušiem arī būtu interesanti atskatīties uz pagājušo. 

TurpinātPuķainas virtenītes

Kādu laiku atpakaļ vienai mazai princesītei dekorēju svinību vietu. Es ne vienmēr esmu naska uz savu dekoru radīšanu, dažreiz man gribas ieiet veikalā un vienkārši visu nopirkt gatavu - kur kāds cits ir pacenties un uztaisījis ko skaistu. Mana ideja bija pavisam vienkārša - vēlējos atrast puķainas virtenītes, ko sakarināt virs svinību galda. Man patiešām arī izdevās atrast burvīgas virtenītes, tieši tādas, kā biju iedomājusies, bet bija viena problēma.

Turpināt