Kāda ir Tavas ģimenes mīļdziesmiņa?


Katrā ģimenē ir kāds dziesmu repertuārs, kas tiek izpildīts vakaros, svētkos vai citos brīžos. Mums, protams, arī tāds ir! Man ļoti patīk šīs dziesmiņas ietērpt vizuālā izpildījumā, un kā esmu novērojusi, arī citas mammas labprāt šādus plakātus pieliek istabā pie sienas. 

Mums šobrīd pati aktuālākā ir "Kaķīt's mans", tādēļ nevarēju atturēties no šīs dziesmiņas plakāta izveidošanas, kas tagad ir pieejams arī citām mammām. Mans dēliņš ir tikai 3 gadus vecs un, protams, nelasa vēl, bet tā kā uz plakāta ir atainoti dziesmas varoņi - kaķis, zaķis un lācis, viņš zina, kas tā par dziesmu. 

Ko es ar šo visu postu gribēju pateikt - ja arī Jūsu ģimenē ir kāda iemīļota dziesma, skaitāmpantiņš vai varbūt pat kas pašsacerēts, es būšu ļoti priecīga un pagodināta izveidot šādu plakātu! Nekādas papildus samaksas par dizainu, jo plakāts pēc tam būs pieejams arī citām mammmām SecretForest veikalā. Sūti savas ģimenes dziesmu uz iveta@secretforest.lv 

Pāris šādas idejas jau esam realizējušas ar citām mammām, piemēram, "Mans mīļais bērns", "Velc, pelīte, saldu miegu" un "Kamolītis". 


Komentēt


Pirms publicēšanas komentāri tiks apstiprināti