Mīlestības diena un kartītes dāvanā


Kā jau katru gadu, pēc lielajām Ziemassvētku un Jaungada svinībām, pirmie svētki Jaunajā gadā ir Valentīna diena. Nekādus bla-bla-bla nerakstīšu, kā tas forši vai neforši - svinēt mīlestību vienreiz gadā, gana daudz par to ir runāts. Bet ko es vēlos teikt?

Vai esi pamanījusi jaunu sadaļu SecretForest veikalā - “Printē pats”? Tā ir viena no manām idejām, ko loloju kopš veikala atvēršanas - ka papildus veikalam būs arī vieta, kur varēs iegūt bezmaksas dāvaniņas, lai iepriecinātu kādu sev tuvu cilvēku un/vai pavadītu laiku kopā ar saviem mazajiem.

Tas strādā tā, ka Tev ir jāizvēlas fails, ko vēlēsies iegūt, jāieliek tas grozā, jāaizpilda nepieciešamā informācija, un pēc pasūtījuma veikšanas, parādīsies iespēja lejuplādēt Tevis izvēlēto failu/s.

Tā kā šī ir tikai un vienīgi mana iniciatīva - veltīt savu laiku, prasmes un materiālus, lai izgatavotu ko bezmaksas citiem, es pilnībā netolerēšu faktu, ja kāds šos labumus izdomās izmantot komerciālos nolūkos! Bet visādi citādi - drīkst lejuplādēt, sūtīt, printēt un dāvināt citiem, cik vien reizes vēlies - tieši tam arī šie digitālie faili ir domāti. Par to es būtu ļoti priecīga pretī saņemt - like&share attiecīgi šiem linkiem sociālajos tīklos. Tas taču nav par daudz lūgts, vai ne? :)

To pasakot, lūk, arī dāvana par godu bloga sākumam un Valentīndienai - digitālas mīlestības kartītes. Tās lejuplādēt vari te.

Nu tad aiziet - sagaidam atkal to dienu, kad īpašā veidā var atzīties mīlestībā vienreiz gadā, saģērbties no kājām līdz matu galiņiem sarkanā un sarotāt visu ar sarkanām sirdīm, cik vien gaumes sajūta ļauj vai nu... attiecīgi neļauj. :)


Komentēt


Pirms publicēšanas komentāri tiks apstiprināti