Puķainas virtenītes


Kādu laiku atpakaļ vienai mazai princesītei dekorēju svinību vietu. Es ne vienmēr esmu naska uz savu dekoru radīšanu, dažreiz man gribas ieiet veikalā un vienkārši nopirkt visu gatavu - kur kāds cits ir pacenties un uztaisījis ko skaistu. Mana ideja bija pavisam vienkārša - vēlējos atrast puķainas virtenītes, ko sakarināt virs svinību galda. Man patiešām arī izdevās atrast burvīgas virtenītes - tieši tādas, kā biju iedomājusies, bet bija viena problēma. Viena virtene maksāja 15 eiro, kas it kā būtu ok cena, bet man tādas vajadzēja 10gb un gluži tik daudz es nebiju gatava tērēties priekš virtenītēm. Tā kā visu darīju pēdējā brīdī, pašai pagatavot vairs nebija laiks, nācās pirkt visu gatavu, bet divreiz mazākos daudzumos, kā biju iecerējusi. 

Visu svinību laiku vēroju skaistās dekorācijas un domāju, nu cik gan grūti būtu tādas uztaisīt pašai! Šī doma man nu jau kādu laiku neliek mieru, tādēļ uzzīmēju ideju, kādas varētu izskatīties virtenes un kādi materiāli man būtu nepieciešami. Kāds pārsteigums! Viena pašas radīta virtene, izrādās, man nemaksā neko, jo visas sastāvdaļas varēju atrast mājās. 

Nepieciešams:
- doilies (vai latviski tās saucas vecmāmiņas sedziņas? :) )
- puķaini papīra aplīši (ja nav printeris pieejams, var noderēt jebkāds krāsains papīrs)
- līme (es izmantoju abpusējo līmlenti, bet vēl varētu izmantot arī skavotāju)
- striķis
- šķēres

Izgatavošana:
ir pavisam vienkārša! Jāizgriež apļi, jāsaloka uz pusēm, jāpiestiprina pie doilies, jāsaver uz striķa un voila - gatavs! Abas daļas vēl salīmēju kopā, lai nekrīt nost. Tas īpaši svarīgi varētu būt, ja dekorē vietu, kas atrodas ārā. 

Padalies ar savām bildēm sociālajos tīklos (@secretforeststore), kad esi izgatavojusi virtenītes - ļoti vēlos redzēt, kā Tev sanācis! :) 


1 komentārs


  • Laura

    Sveiki! Ļoti laba ideja, noteikti aprīlī izmēģināšu un doilies vietā radās ideja, ka var izmantot papīrus, ko liek zem kūkām apakšā, nezinu precīzi kā viņas sauc, bet vizuāli ir tādi paši :)


Komentēt


Pirms publicēšanas komentāri tiks apstiprināti