Par mani


Mani sauc Iveta un es esmu Secret Forest radītāja.

Es esmu sieva talantīgam vīram, mamma burvīgam puisītim un radošas dvēseles īpašniece. Daži no mums ir priecīgi par darbu kādā uzņēmumā, savukārt citiem aizraujoši liekas īstenot savas idejas. Es piederu pie tiem otriem, jo arī man ir svarīgi realizēt savas sajūtas, domas un atklāsmes. Pēc mana dēliņa piedzimšanas, esmu sasniegusi savā apziņā jaunu radošuma un iedvesmas līmeni. To lieliski sapratīs jebkura jaunā māmiņa, kura ir uzdrošinājusies piepildīt tās idejas, kas ir ieradušās kopā ar bērniņa ienākšanu ģimenē. 

Secret Forest ir vieta, kur es esmu iecerējusi sapulcināt visas savas radošās idejas vienuviet, kas manā galvā aug, zied un plaukst jau gadiem. Kad ideju ir tik daudz un motivācija tās visas realizēt plūst pāri krūzītes malām, nekas cits neatliek, kā vien to visu sasummēt kādā reālā un taustāmā formātā. Secret Forest Tu vari iepazīties ar pirmajām idejām, kas beidzot ir materalizējušās.

Manuprāt, laikā, kad viss ir pieejams un iespējas ir neierobežotas, nedrīkst pazaudēt personisko pieskārienu. Tādēļ lielākoties, kad domāju par jaunām idejām un produktiem, iekļauju iespēju arī tos padarīt personiskus. To arī piedāvāju Tev - radīt personalizētas dāvanas sev, saviem mīļajiem un draugiem. 

Ar gaišām un pozitīvām domām laižu Secret Forest pasaulē un gaidu savus pirmos klientus! :)

 P.S. Tas viss nebūtu iespējams bez mana mīļā vīra atbalsta, par ko esmu ļoti pateicīga! Paldies arī ģimenei un draugiem! Īpašs paldies Tomiņa draudzenītei Martai. :)